O nas

Klub Kwadransowych Grubasów powstał 1 marca 1999r w międzynarodowy dzień grubasa. Powstał z pasji i z zamiłowania do ruchu. Za cel naszej działalności postawiliśmy sobie nie tylko zajęcia z aerobiku, fitness ale promocję zdrowego stylu życia, zmiany nawyków żywieniowych nie tylko u osób z nadwagą, otyłością ale i u dzieci, młodzieży.
Pragniemy dotrzeć ze swoją ofertą nie tylko do osób, które pasjonują się fitness, ale głównie do osób, które posiadają nadwagę, otyłość lub kompleksy na temat własnego wyglądu, co nie pozwalają im na zmobilizować się do udziału w zajęciach ruchowych. Z naszą pomocą z pewnością uda się wam nie tylko pozbyć kompleksów ale również zdobyć zgrabna sylwetkę i pewność siebie.

Nasza działalność to również programy promocji zdrowia dla szkół i przedszkoli. Działamy w ramach „Krajowej kampanii na rzecz zwalczania otyłości” oraz walczymy z otyłością u dzieci i młodzieży w ramach akcji 1 Programu TVP „Mamo nie tucz mnie” gdzie zostaliśmy nagrodzeni Platynowym Wyróżnieniem przyznawanym przez Instytut Żywienia i Żywności oraz 1 Program TVP.

Nasza działalność to również imprezy masowe, mające na celu walkę z uzależnieniami od jedzenia jak: anoreksja, bulimia, otyłość. Przez swoją działalność pragniemy zarazić zarówno dzieci jak i dorosłych potrzebą aktywności fizycznej. Dlatego w ofercie naszego klubu są nie tylko zajęcia aerobowe ale i Nordic Walking, Fitness dla prawdziwych mężczyzn, Aqua aerobik, organizujemy również górskie wycieczki, spotkania z psychologami i dietetykami oraz Maratony Fitness które cieszą się ogromną popularnością. Każdorazowo wprowadzamy nową, odmienną aktywność fizyczną, są to poza fitnessem sztuki walki, balet, taniec, zajęcia z choreografem.

To co robię w ramach działalności mojego Klubu ma ścisły związek z chęcią pomocy ludziom, którzy nie potrafią dać sobie rady z własnymi slabościami i nadmiarem kilogramów, jak i tym które poprzez ruch czują się spełnieni.

Za swoją działalność zostałam nagrodzona „Złotym Odważnikiem” przyznawanym przez 1 program TVP oraz Instytut Żywienia i Żywności. Z rąk pani prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej odebrałam szczególne wyróżnienie za ratowanie życia ludzkiego a w szczególności za ratowanie dzieci z otyłością olbrzymią. Za promocje zdrowego stylu życia w placówkach oświatowych nagrodził mnie Instytut Żywienia i Żywności oraz 1 program TVP. Najbardziej jednak cenię sobie uśmiech i szczęście na twarz tych którym udało się pokonać własne słabości. Właśnie dlatego Nasz Klub to nie tylko zajęcia aerobowe ale mocne więzi emocjonalne, które powstały na przestrzeni naszej 15 letniej działalności.

INSTRUKTORZY:

ELA - jestem magistrem pedagogiki promocji zdrowia o specjalizacji dietetyka. Absolwentką AWF Katowice na wydziale wychowania fizycznego. Posiadam również specjalizację z zakresu gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej dla dzieci i młodzieży. Swój pierwszy kurs instruktora rekreacji ruchowej o specjaliności kulturystyka-fitness ukończyłam w 1999r przy AWF Kraków. Jestem trenerem i sędziom w kulturystyce i  fitness zrzeszonym przy Polskim Związku Kulturystyki i Fitness. Jestem nie tylko instruktorem fitness oraz kulturystyki , ale również nauczycielem wychowania fizycznego w przedszkolu jak i w gimnazjum. W ramach Telewizyjnego Klubu Kwadransowych Grubasów zajmuję sie z pasją i zamiłowaniem promocją zdrowia i aktywności fizycznej, działam również w ramach "Krajowej kampanii na rzecz zwalczania otyłości". Na sali fitness najlepiej czuję się prowadząc zajęcia typu: TRX, trening funkcjonalny, spinning, step, fitball, uwielbiam aqua fitness.

Rodzaje zajęć

ASIA -Jestem absolwentką Krakowskiego AWFu, magistrem wychowania fizycznego. W 2009 roku ukończyła kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness oraz szkolenie Pilates w Krakowskiej Akademii Pilates. Od kluku lat realizuję swoje pasje jako instruktor fitness oraz Pilaste. Podczas wakacji pracuję jako instruktor na obozach sportowych z dziećmi. Uwielbiam współpracować zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi. Podczas studiów szkoliłam się na specjalizacji gimnastyka korekcyjna, zdobytą wówczas wiedzę wykorzystuje w czasie zajęć fitness i Pilates dbając o bezpieczeństwo i zdrowie ćwiczących. Posiadam także uprawnienia instruktorskie z gimnastyki sportowej, pływania oraz aqua aerobiku. Swój wolny czas lubię spędzać aktywnie na pływalni, siłowni lub biegając. W weekend wykorzystuję nasze piękne Beskidy, w lecie podczas pieszych wycieczek, zimą na nartach. Podczas zajęć cenię sobie indywidualne podejście do ćwiczących. Uśmiech i zadowolenie uczestników moich zajęć dają mi mnóstwo satysfakcji oraz motywują do dalszego rozwoju. Od zawsze lubiłam aktywne formy spędzania czasu, czym obecnie chcę zarazić jak najwięcej osób!

SABINA -Jestem związana ze sportem całe życie, zawodniczka klubów „Sprint” Bielsko-Biała i AZS AWF Biała Podlaska. Z wykształcenia magister Wychowania Fizycznego, (Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie), instruktor lekkoatletyki, kulturystyki i nowoczesne formy gimnastyki. Sport dla mnie to życiowa pasja, którą staram się przekazywać innym, dlatego pracuję jako instruktor. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje i doświadczenie,( obecnie rozpoczynam nowy kierunek dietetyka). Prowadzenie treningów personalnych oraz zajęć fitness sprawia mi radość, dodaje energii i poprawia humor W wolnych chwilach biegam po górach, pływam i podróżuje. Zachęcam Wszystkich do aktywności fizycznej

DOROTA- mgr Filologii Polskiej i Kulturoznawstwa.  Pełna radości pasji i oddania swojej pracy instruktorka fitness z lekką tendencją do szaleństwa ;) Inspirują mnie wszelkiego rodzaju zajęcia taneczne (dance, zumba, hip-hop, funky) choreografia na stepie, joga, pilates, stretching. Moje zainterowania to fitness, taniec, joga - trzy najważniejsze elementy które zupełnie odmieniły moje życie i wypełniły większą część mojego wolnego czasu. Uwielbiam współpracować z ludźmi, spędzać z nimi czas, poznawać nowe osoby , dzielić się z nimi swoją radością i zarażać uśmiechem oraz optynizmem.

 


 

Siłownia Czechowice
fitnes Czechowice-Dziedzice
KONTAKT: 032 215 22 83 | 604 248 845
Copyright © 2012 stronki.pl | Design: